Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Gimnastyka – przedszkole

Nowe produkty z serii gimnastyka które z pewnością będą przydatne dla dzieci niepełnosprawnych i nie tylko. Pierwszy jako beczka, drugi twarda piłka, trzeci koła, również ścieżka zdrowia w różnej konfiguracji

Najnowsze produkty - gimnastyka

Beczka, ścieżka, piłka, koło

Wykonane z plastiku o różnych wymiarach do zabawy na placu zabaw.To wielkie produkty które można z powodzeniem dać dzieciom do zabawy.Są bezpieczne i nie mają ostrych kantów.Koła Ø 40 - 60-76cm.

Tor przeszkód ZK6164-1

Ten duży zestaw w którym znajduje się wiele elementów do tworzenia nie tylko toru przeszkód, składa się z 8 listew o różnej strukturze powierzchni 8 klocków do łączenia z listwami.Zestaw gimnastyczny wyprodukowany z plastiku HDPE o bardzo grubej strukturze, będzie służył w placówce na pokolenia.Dla dzieci z różnymi schorzeniami to nieodzowny przyrząd który po rozłożeniu będzie niezwykle przydatny.Pierwsze kroki dla dzieci ze schorzeniami wzrokowymi lub równowagi.Po ułożeniu wszystkich elementów okazały teren do przejścia. Nie ma problemu by ustawić na placu zabaw.

Ścieżka zdrowia ZK 043-1

Ścieżka zdrowia nr.kat.ZK 043-1 wym.12el.

Ścieżka zdrowia ZK 043-1

Ścieżka zdrowia nr.kat.ZK043-1 Niesamowite wielkie klocki służące do gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z placówki oświatowej.Wykonane z plastiku z przeznaczeniem do sali zabaw ale również na plac zabaw.Można tworzyć różne konfiguracje ta by dzieci mogły bawić się a zarazem ćwiczyć swoje umiejętności.Dla dzieci niepełnosprawnych tor przeszkód i nie tylko będzie nie lada wezwaniem.Zestaw zawiera 12 lub 17 modułów plastikowych. wym. 17el.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu