Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Łóżeczka i kołyski

Każde dziecko będzie się świetnie bawić na takim zestawie zabawowym, jego konstrukcja oraz gabaryt posłużą maluchom i starszakom do zabawy na wolnym powietrzu.

Najnowsze łóżeczka i kołyski

Łóżeczko duże dla lalek z pościelą

Łóżeczko charakteryzuje się prostą, a zarazem trwałą konstrukcją. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Łóżeczko duże kolor dla lalek z pościelą

Kolorowe łóżeczko charakteryzuje się prostą, a zarazem trwałą konstrukcją. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel.

Łóżeczko dla lalek

Średniej wielkości łóżeczko, które w całości wykonane jest z naturalnego drewna. Dodatkowo w zestawie znajduje się pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Łóżeczko średnie kolor z pościelą

Średniej wielkości łóżeczko, które w całości wykonane jest z naturalnego pokolorowanego drewna. Dodatkowo w zestawie znajduje się pościel.

Kołyska mała dla lalek

Mała kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska mała dla lalek kolor

Mała kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna pokolorowanego żywymi barwami. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska dla lalek

Kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska dla lalek kolor

Kołyska nie tylko charakteryzuje się nietypowym wyglądem i kształtem ale także wykonana jest z ekologicznego drewna pokolorowanego żywymi barwami. Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych i dużych dziewczynek.

Kołyska duża dla lalek z pościelą

Produkt dzięki odczepianym płozom może być wykorzystywany jako łóżeczko lub kołyska. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska duża kolor dla lalek z pościelą

Produkt dzięki odczepianym płozom może być wykorzystywany jako łóżeczko lub kołyska. Ponadto produkt wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Kołyska została pokorolowana na wiele wspaniałych barw.

Kołyska średnia dla lalek z pościelą

Średniej wielkości kołyska, która dzięki odczepialnym płozom może być traktowana jako łóżeczko. Produkt w całości wykonany jest z ekologicznego drewna oraz posiada w zestawie pościel. Pościel może różnić się kolorystyką i wzorem.

Kołyska średnia kolor dla lalek z pościelą

Średniej wielkości kołyska, która dzięki odczepialnym płozom może być traktowana jako łóżeczko. Produkt w całości wykonany jest z ekologicznego pokolorowanego drewna, posiada w zestawie pościel.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu