Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Sztalugi / Dodatki

Prawidłowo dobrane meble szkolne z których uczeń korzysta przez znaczną część pobytu w szkole, mają istotny wpływ na jego postawę ciała i zdrowie (prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa i funkcjonowanie narządów wewnętrznych). Dlatego też w użytkowaniu mebli szkolnych istotne jest stosowanie zasad ergonomii, min. dostosowanie wymiarów mebli do wzrostu dzieci i młodzieży.

Najnowsze sztalugi i dodatki

Nasza wiedza i doświadczenie na rynku mebli szkolnych sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i dążymy do osiągnięcia perfekcji wykonywanych przez nas usług. Zrealizujemy każde zamówienie, wykonujemy stoły i krzesła nawet nietypowe pod oczekiwania klientów.

Sztaluga szkolna

Wymiary (w stanie złożonym): 750x1630x95 /mm/ Wymiary części roboczej: 750x600 /mm/ Przeznaczenie: Sztaluga służy do samodzielnego nauczania rysunku i malowania w przedszkolu, oraz szkole podstawowej. Wykonanie: Sztaluga wykonana jest z drewna litego. Płaszczyzna robocza do mocowania arkuszy papieru wykonana ze sklejki, pod nią zawieszony jest pojemnik na farbę i pędzle. Sztaluga jest dwustronna-składana. W wyposażeniu podstawowym: kolorowe klamerki do zamocowania formatki papieru.

Sztaluga szkolna prezentacyjna

Wymiary (w stanie złożonym): 750x1630x95 /mm/ Wymiary części roboczej: 750x600 /mm/ Przeznaczenie: Sztaluga służy do samodzielnego nauczania rysunku i malowania w przedszkolu, oraz szkole podstawowej. Wykonanie: Sztaluga wykonana jest z drewna litego. Płaszczyzna robocza do mocowania arkuszy papieru wykonana ze sklejki do której przyczepiona jest drewniana listwa umożliwiająca umiejscowienie na niej przedmiotu leżącego lub tablicy informacyjnej. Sztaluga jest dwustronna-składana. W wyposażeniu podstawowym: kolorowe klamerki do zamocowania formatki papieru.

Szafa na odczynniki chemiczne z wyciągiem

Wymiary: 800x380x1900 szerokość, głębokość, wysokość 800x380x2240 szerokość, głębokość, wysokość (z wentylacją) Przeznaczenie: Szafa przeznaczona jest do pracowni fizyczno-chemicznej, przechowywania odczynników chemicznych. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. Wykonanie: Szafa wykonana jest z blachy stalowej pomalowanej ekologicznymi farbami proszkowymi (bez kadmu i ołowiu) w kolorze popiel. Drzwi posiadają wzmocnioną konstrukcje, zamykane trzypunktowo na zamek cylindryczny z dwoma kluczami. Szafa wyposażona jest w pięć półek ( w tym podłoga) nośności 50 kg każda. W wyposażeniu wentylator elektryczny z płytą montażową, który stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej.

Suwak szkolny do prezentacji układu dziesiątkowego do zawieszania

Wymiary: 1150x 630x 40 /mm/ Przeznaczenie: Suwak do prezentacji układu dziesiątkowego jest przeznaczony jest do nauczania: -przedszkolnego -szkoły podstawowej -przedmiotu matematyki Pozwala na wykonanie różnych ćwiczeń związanych z systemem zapisywania liczb w dziesiątkowym układzie pozycyjnym np: -zapisywanie liczb z uwzględnieniem wpisywania cyfr w odpowiednim układzie (rzędzie) (dla ułatwienia 3 rodzaje kolorów w poszczególnych rzędach) -odwzorowanie wcześniej przygotowanych liczb -rozwiązywania działań dodawania, odejmowania, mnożenia. Suwak umożliwia zapisywanie liczb w milionach. Odwrócenie dolnej listwy na stronę „B” pozwala wykonać ćwiczenie w tysiącach do 3 miejsc po przecinku. Wykonanie: Suwak wykonany jest ze sklejki liściastej dwukrotnie pokrytej lakierem. Litery w trzech kolorach, odporne na ścieranie, wykonane metodą sitodrukową. Tablica biała umożliwia zapisywanie liczb pisakiem do tablic białych. Suwak zawieszany jest na ścianie na specjalnie przystosowanych uchwytach.

Stół ślusarsko-storarski szkolny 2-stanowiskowy

Wymiary: 1100x600x830 /mm/ (długość, szer, wys.) Przeznaczenie: Stoły do prac technicznych stanowią wyposażenie pracowni robót technicznych. Umożliwiają wykonanie podstawowych prac ślusarsko-mechanicznych przez uczniów. W blacie stołu są zamocowane dwa zaciski stolarskie. Wykonanie: Konstrukcja nośna wykonana jest z kształtowników stalowych pokrytych farbą. Blat z tarcicy liściastej trzykrotnie pokrytej lakierem. Nogi zakończone stopkami umożliwiającymi zamocowanie stołu o podłogi. W blacie z drewna liściastego znajduje się półka- wgłębienie na narzędzia i przybory warsztatowe.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu