Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Kolcki ZOOB

Klocki to jedna z najbardziej popularnych zabawek dla dzieci. Rozwija wyobraźnię i zmysł techniczny a przy okazji układanie konstrukcji sprawia ogromną frajdę dzieciom zarówno tym małym jak i troche starszym.

Najnowsze klocki ZOOB

Klocki ZOOB Mobile 76 elementów

ZOOB® CAR DESIGNER, to klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia. 5 podstawowych rodzajów klocków ZOOB łączy się ze sobą na 20 różnych sposobów. Budowa z klocków Zoob pozwala na konstruowanie wspaniałych modeli z pomocą dołączonej instrukcji bądź na twórczą zabawę. W zestawie znajduje się 76 klasycznych klocków Zoob, 6 kół oraz instrukcja.

Klocki ZOOB 150 elementów

ZOOB® KLASYCZNY 125, to klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia. 5 podstawowych rodzajów klocków ZOOB łączy się ze sobą na 20 różnych sposobów. Budowa z klocków Zoob pozwala na konstruowanie wspaniałych modeli z pomocą dołączonej instrukcji bądź na twórczą zabawę. W zestawie znajduje się 125 podstawowych klocków Zoob oraz instrukcja. Zestaw zapakowany jest w plastikowe pudełko z pokrywką o wymiarach 30x15x18cm.

Klocki ZOOB 250 elementów

ZOOB® KLASYCZNY 250, to klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia. 5 podstawowych rodzajów klocków ZOOB łączy się ze sobą na 20 różnych sposobów. Budowa z klocków Zoob pozwala na konstruowanie wspaniałych modeli z pomocą dołączonej instrukcji bądź na twórczą zabawę. W zestawie znajduje się 250 podstawowych klocków Zoob oraz instrukcja. Zestaw zapakowany jest w plastikowe pudełko z pokrywką o wymiarach 30x15x36cm.

Klocki ZOOB 500 elementów

ZOOB® KLASYCZNY 500, to klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia. 5 podstawowych rodzajów klocków ZOOB łączy się ze sobą na 20 różnych sposobów. Budowa z klocków Zoob pozwala na konstruowanie wspaniałych modeli z pomocą dołączonej instrukcji bądź na twórczą zabawę. W zestawie znajduje się 500 podstawowych klocków Zoob oraz instrukcja. Zestaw zapakowany jest w plastikowe pudełko z pokrywką o wymiarach 43x29x24cm.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu