Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Kuchnie

Każde dziecko będzie się świetnie bawić na takim zestawie zabawowym, jego konstrukcja oraz gabaryt posłużą maluchom i starszakom do zabawy na wolnym powietrzu.

Najnowsze kuchnie

Woody - kuchnia Inke

Kuchnia Inke marki WOODY to propozycja idealna dla każdego małego kucharza. Urządzaj przyjęcia dla przyjaciół i wymyślaj pyszne potrawy. Zestaw zawiera m.in: lodówkę, pralkę i piekarnik.

Woody - mała kuchnia Trendy

Mała kuchnia Trendy marki Woody to propozycja idealna dla każdej małej gospodyni. Obrotowa bateria, komplet naczyń i wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne zapewnią wesołą zabawę przez długie godziny.

Woody Kuchnia - wyspa Trendy czerwona

Kuchnia – wyspa Trendy czerwona marki Woody wykonana m.in. z drewna świerkowego. Kuchnia wyposażona jest w wiele akcesoriów, obrotowy kran, otwierane drzwi i obrotowe pokrętła.

BINO Kuchenka drewniana z akcesoriami

Kuchenka drewniana z akcesoriami marki Bino to wymarzony prezent dla każdej małej gospodyni. W zestawie znajdują się dwa palniki oraz komplet akcesoriów, dzięki którym dziecko przyrządzi swoje ulubione potrawy. Kuchenka jest pomalowana na różowo a dodatki mają motyw kwiatowy, który spodoba się każdej dziewczynce.

BINO aneks kuchanny z kuchenką mikrofalową

Zestaw kuchenny dla najmłodszych to doskonałe rozwiązanie na prezent. Aneks kuchenny wyposażony został w zlewozmywak, kuchenkę, oraz mikrofalę pod zabudowę – więc we wszystko co potrzebne do zrobienia pysznego obiadu! Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości drewna.

BINO Kuchnia drewniana

Kuchnia drewniana marki BINO to propozycja idealna dla każdej małej gospodyni. Zaproś przyjaciół do kuchni i wyczaruj niesamowite potrawy. Zestaw zawiera blat kuchenny z piecykiem i takie akcesoria jak sztućce, talerze czy garnki.

Johntoy Drewniana kuchenka

Drewniana kuchenka marki Johntoy. Dzieci będą mogły zapoznać się z zasadami używania kuchenki i zabawić się w przygotowanie pysznego jedzenia. Przyciski emitują dźwięk kliknięcia. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna.

Woody Drewniany sklep z owocami i tablicą

Drewniany sklep z owocami i tablicą pomoże rozwinąć dziecku zdolności komunikacyjne i wyobraźnię. Szeroka gama kolorystyczna, duża ilość półek i praktyczny stoliczek stwarzają wiele możliwości doskonałej i fantastycznej zabawy w grupie rówieśników.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu