Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Zabawki Quercetti

Świat może się zmieniać, ale zabawki zawsze będą ważnym elementem rozwoju dzieci.

Najnowsze zabawki Quercetti

Filozofią Quercetii jest produkowanie zabawek, które uczą przez zabawę. Dzięki takiemu podejściu już od ponad 50 lat produkty te są chętnie kupowane na całym świecie. Firma projektując zabawki kieruje się przede wszystkim tym, co dzieci lubią, czym się interesują, co sprawia im największą radość. Szczególną wagę przykładają do tego, aby były one bezpieczne a ich jakośc była jak najwyższa. Quercetii oferuje zabawki zaprojektowane tak, aby rozwijać kreatywność, zręczność manualną dzieci oraz uczy je logicznego myślenia.

FILO - edukacyjna sznurowanka.

Przy pomocy FILO przezabawnie i szybko powiela się jasnokolorowewzory sznurkiem a następnie likwiduje się je jeszcze szybciej izastępuje nowymi. altSpecjalna tablica utrzymuje stabilnie koronkę wżądanym położeniu : po prostu trzeba tylko wsunąć sznurek dowyjątkowych samo zatrzaskujących się rowków przy pomocy koronczarskichpiór - (pustych długopisów). Zabawka rozwija zręczność, koordynacje ruchową, uczy koncentracji oraz pobudza kreatywność. Zabawka rozwija zręczność manualną , koordynację ręka - oko oraz pobudza kreatywne myślenie . ZESTAW ZAWIERA : - stelaż - tablicę - sznurówki w 4 kolorach - pióra koronczarskie - instrukcję z 22 przykładami wyszywanek - 18 dużych wzorników.

Zabawka edukacyjna FANTACOLOR Portable - 80 elementów

Dzieci juz od 4 roku życia mogą łatwo tworzyć pierwsze przepiękne mozaiki poprzez wstawianie dużych i niełamliwych kołeczków w przezroczystą tablicę. Zestaw zawiera karty wzorów z intrygującymi projektami obejmującymi tematy realistyczne jak i graficzne, które można poręcznie umieszczać pod przezroczystą tablicą. Kołeczki i karty są starannie przechowywane wewnątrz praktycznej walizeczki, która działa równocześnie jako funkcjonalna sztaluga do tablicy Zabawka edukacyjna doskonale rozwija zmysł estetyczny oraz zdolności manualne dziecka. Kołeczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Wzór układa się na perforowanej planszy stanowiącej jednocześnie zamykaną górną część walizeczki. Walizka zawiera 80 szt. kolorowych kołeczków o średnicy 20 mm oraz kolorową książeczkę ze wzorami układanek.

Zabawka edukacyjna FANTACOLOR Portable - 270 elementów

Dzieci juz od 4 roku życia mogą łatwo tworzyć pierwsze przepiękne mozaiki poprzez wstawianie dużych i niełamliwych kołeczków w przezroczystą tablicę. Zestaw zawiera karty wzorów z intrygującymi projektami obejmującymi tematy realistyczne jak i graficzne, które można poręcznie umieszczać pod przezroczystą tablicą. Kołeczki i karty są starannie przechowywane wewnątrz praktycznej walizeczki, która działa równocześnie jako funkcjonalna sztaluga do tablicy Zabawka edukacyjna doskonale rozwija zmysł estetyczny oraz zdolności manualne dziecka. Kołeczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Wzór układa się na perforowanej planszy stanowiącej jednocześnie zamykaną górną część walizeczki. Walizka zawiera 270 szt. kolorowych kołeczków o średnicy 10 mm oraz kolorową książeczkę ze wzorami układanek.

Zabawka edukacyjna FANTACOLOR Portable - 100 elementów

Dzieci juz od 4 roku życia mogą łatwo tworzyć pierwsze przepiękne mozaiki poprzez wstawianie dużych i niełamliwych kołeczków w przezroczystą tablicę. Zestaw zawiera karty wzorów z intrygującymi projektami obejmującymi tematy realistyczne jak i graficzne, które można poręcznie umieszczać pod przezroczystą tablicą. Kołeczki i karty są starannie przechowywane wewnątrz praktycznej walizeczki, która działa równocześnie jako funkcjonalna sztaluga do tablicy Zabawka edukacyjna doskonale rozwija zmysł estetyczny oraz zdolności manualne dziecka. Kołeczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Wzór układa się na perforowanej planszy stanowiącej jednocześnie zamykaną górną część walizeczki. Walizka zawiera 100 szt. kolorowych kołeczków o średnicy 15 mm oraz kolorową książeczkę ze wzorami układanek.

Zabawka edukacyjna FANTACOLOR PEG Art 600

Świetna zabawa w tworzenie wielkich i cudownych mozaik z kołeczków. Najpierw łączymy ze sobą dwie tablice - płyty na kołeczki w dowolny sposób wybrany przez siebie i sczepiamy je ze sobą stosując czerwone łączniki. Następnie dobieramy kołeczki i zaczynamy komponować obraz, wymyślając własne projekty lub kopiując ilustrowane przykłady. Tworzenie mozaik jest czynnością zabawną, kreatywną i edukacyjną, która stymuluje rozpoznawanie koloru, rozwija zdolności manualne i ćwiczy koordynację ręka - oko. Wszystkie części wykonane są z wysokiej jakości elastycznego i zmywalnego tworzywa sztucznego o zaokrąglonych krawędziach, są niełamliwe i bezpieczne. Zawartość kartonika: * - 4 pojemniki na kołeczki * - 4 łączące się ze sobą tablice * - 600 kolorowych kołeczków o średnicy ( 5, 10, 15, 20 mm) * - katalog z przykładowymi wzorami.

Zabawka edukacyjna FANTACOLOR PEG Art 300

Świetna zabawa w tworzenie wielkich i cudownych mozaik z kołeczków. Najpierw łączymy ze sobą dwie tablice - płyty na kołeczki w dowolny sposób wybrany przez siebie i sczepiamy je ze sobą stosując czerwone łączniki. Następnie dobieramy kołeczki i zaczynamy komponować obraz, wymyślając własne projekty lub kopiując ilustrowane przykłady. Tworzenie mozaik jest czynnością zabawną, kreatywną i edukacyjną, która stymuluje rozpoznawanie koloru, rozwija zdolności manualne i ćwiczy koordynację ręka - oko. Wszystkie części wykonane są z wysokiej jakości elastycznego i zmywalnego tworzywa sztucznego o zaokrąglonych krawędziach, są niełamliwe i bezpieczne. Zawartość kartonika: * - 2 pojemniki na kołeczki * - 2 łączące się ze sobą tablice * - 300 kolorowych kołeczków o średnicy ( 5, 10, 15, 20 mm) * - katalog z przykładowymi wzorami.

FANTACOLOR JUNIOR układanka- mozaika

Dzieci mogą łatwo tworzyć swoje pierwsze przepiękne mozaiki poprzez wstawianie dużych i niełamliwych kołeczków w przezroczystą tablicę . Zestaw zawiera 16 kart wzorów z interesującymi projektami obejmującymi tematy realistyczne jak i graficzne, które można poręcznie umieszczać pod przezroczystą tablicą. ZESTAW ZAWIERA : - 48 grzybków - 16 kart ze wzorami - podstwę na której układa się wzór. Zabawka ta rozwija koordynację oko - ręka, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz sprzyja twórczemu myśleniu, gdyż dziecko zaczyna z czasem wymyślać swoje własne wzory.

Kolorowe klocki

Bajecznie kolorowe klocki przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Zestaw składa się z 26 klocuszków w czterech kolorach i w sześciu kolorach i różnych kształtach. Wielkość klocków jest wspaniale dostosowana do malutkich rączek. Klocki bardzo łatwo się składają jeden w drugi. Dwa klocki są przezroczyste i mają kuleczki w środku wydając d?więk. Dzięki dołączonej stabilnej podkładce możliwe jest budowanie wysokich wież. Starsze dzieci mogą się bawić w sortowanie klocków według kolorów lubkształtów. Super pudełko w którym można przechowywać klocki i może też być podstawą do układania. Zabawa klockami wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz koordynacjina linii ręka-oko, pomaga w nauce rozpoznawania kolorów i kształtów atakże uczy logicznego myślenia.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu