Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Stoły

Prawidłowo dobrane meble szkolne ( stół i krzesło), z których uczeń korzysta przez znaczną część pobytu w szkole, mają istotny wpływ na jego postawę ciała i zdrowie (prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa i funkcjonowanie narządów wewnętrznych). Dlatego też w użytkowaniu mebli szkolnych istotne jest stosowanie zasad ergonomii, min. dostosowanie wymiarów mebli do wzrostu dzieci i młodzieży.

Najnowsze stoły

Nasza wiedza i doświadczenie na rynku mebli szkolnych i przedszkolnych sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i dążymy do osiągnięcia perfekcji wykonywanych przez nas usług.Zrealizujemy każde zamówienie,wykonujemy stoły i krzesła nawet nietypowe pod oczekiwania klientów.

Stół 6-kątny

Stół 6-kątny regulowana wysokość. Dowolna długość boku. Nogi drewniane z dokrętkami. Obrzeże t18

Stół 6-kątny

Stół 6-kątny regulowana wyskość. Dowolna długość boku. Na stelażu metalowym z profilu 25x25. Kolorystyka RAL. Obrzeże t18.

Stół szkolno-przedszkolny kwadratowy

Stół szkolno-przedszkolny kwadratowy regulowana wysokość. Rogi zaokrąglone obrzeże t18. Dostępny w każdym rozmiarze i kolorze.

Stół 6-osobowy

Stół 6-osobowy regulowana wysokość 120x80 Rogi zaokrąglone obrzeże t18. Konstrukcja rura fi 20. Dostępny także w innych kolorach.

Stół uczniowski 2-osobowy z regulowaną wysokością

Stół uczniowski 2-osobowy z regulowaną wysokością. Rogi zaokrąglone obrzeże t18. Konstrukcja z rury grubościennej fi 32. Kolorystyka blatu i konstrukcji z palety kolorów płyt i farb proszkowych RAL.

Stół 2-osobowy

Wykonany z rury płaskoowalnej 40 x 20 mm. Blat z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.Możliwość wykonania blatów z rogami zaokrąglonymi w obrzeżu T18. Regulacja wysokości w zakresach: 2-4, 3-5, 4-6

Stół uczniowski 2-osobowy z regulowaną wysokością

Stół uczniowski 2-osobowy z regulowaną wysokością. Rogi zaokrąglone obrzeże t18. Konstrukcja z profilu 25x25. Kolorystyka blatu i konstrukcji z palety kolorów płyt i farb proszkowych RAL.

Stół trapezowy z regulowaną wysokością

Stół trapezowy z regulowaną wysokością. Nogi drewniane. Dostępny w różnych wymiarach boków i kolrystyce.

Stół świetlicowy wieloosobowy MAX

Stelaż metalowy rura O32 Płyta laminowana o wymiarach 80x80 Obrzeże PCV lub ABS 1mm Występuje w wysokościach od nr 4 do nr 6

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu