Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Tablice szkolne

Tablice obrotowe na mobilnej podstawie sprawdzają się doskonale w miejscach gdzie nie można powiesić tradycyjnej tablicy ściennej lub gdy tablica będzie używana nie tylko w jednym pomieszczeniu.

Najnowsze tablice szkolne

Tablica TRYPTYK “Z” lub “B”

Wymiary: złożony - 1700 x 1000 mm rozłożony - 3400 x 1000 mm rozłożony (jednoskrzydłowy) - 2550 x 1000 mm 1. Powierzchnia wykonana z blachy pokrytej specjalnymi farbami tablicowymi. 2. Listwy boczne wykonane z profilu aluminiowego, (możliwość wykonania z profilu malowanego proszkowo na kolor: czerwony, zielony, żółty, niebieski). 3. Półkola wykonane z tworzywa sztucznego. 4. Na tablicy “Z” możliwość naniesienia faktury (linia, kratka). 5. Do obu wersji tablic możliwość mocowania plansz, kartek, itp. za pomocą magnesów. 6. Mocowanie do ściany w czterech punktach. 7. W komplecie półka na kredę (pełnej długości) i na markery oraz elementy mocujące.

Tablica SZKOLNA “Z” lub “B”

Wymiary: złożony - 1700 x 1000 mm 1. Powierzchnia wykonana z blachy pokrytej specjalnymi farbami tablicowymi. 2. Listwy boczne wykonane z profilu aluminiowego, (możliwość wykonania z profilu malowanego proszkowo na kolor: czerwony, zielony, żółty, niebieski). 3. Półkola wykonane z tworzywa sztucznego. 4. Na tablicy “Z” możliwość naniesienia faktury (linia, kratka). 5. Do obu wersji tablic możliwość mocowania plansz, kartek, itp. za pomocą magnesów. 6. Mocowanie do ściany w czterech punktach. 7. W komplecie półka na kredę (pełnej długości) i na markery oraz elementy mocujące.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu