Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Magiczny dywan

Magiczny dywan to multimedialne narzędzie edukacyjne zawierające w sobie komputer, projektor i zestaw czujników ruchu.

Nowoczesny "Magiczny dywan"

Magiczny dywan to multimedialne narzędzie edukacyjne zawierające w sobie komputer, projektor i zestaw czujników ruchu. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Nauczyciele, wybierając pracę z podłogą interaktywną Magiczny Dywan, otrzymują wsparcie merytoryczno-dydaktyczne w postaci pakietu metodycznego, uwzględniającego wymogi podstawy programowej i Cyfrowej Szkoły.

Funkcjonalność Magicznego Dywanu umożliwia szerokie spektrum zastosowań w każdym pomieszczeniu na jasnym i jednolitym podłożu. Uczeń za pomocą ruchów rękami lub nogami bierze udział w zabawie z Magicznym Dywanem. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad powierzchnią podłogi i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 X 3 metry. Zaletą tej pomocy edukacyjnej jest niezwykła łatwość obsługi wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania – z zasadą obsługi podobną do domowego telewizora.

Magiczny Dywan został zaprojektowany przez polskich inżynierów i jest produkowany w Polsce. Kupując Magiczny Dywan wspierasz polski przemysł elektroniczny.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu