Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Tablice obrotowe

Tablice obrotowe na mobilnej podstawie sprawdzają się doskonale w miejscach gdzie nie można powiesić tradycyjnej tablicy ściennej lub gdy tablica będzie używana nie tylko w jednym pomieszczeniu.

Najnowsze tablice obrotowe

Tablice obrotowo jezdne

1. Możliwość wykonania tablicy o innym wymiarze (na zamówienie). 2. Powierzchnia wykonana z dowolnego materiału (korek, blacha, welur). 3. Możliwość obrotu tablicy w poziomie. 4. Stelaż wykonany z profilu kwadratowego malowanego proszkowo na cztery kolory: - czerwony, zielony, żółty, niebieski. 5. Podstawa jezdna na kółkach z hamulcem. 6. Regulowana wysokość. 7. W komplecie półka na kredę, markery, pinezki.

Tablica obrotowo-jezdna z liczydłem do 20-stu.

1. Powierzchnia wykonana z dowolnego materiału (korek, blacha,welur). 2. Tablica wyposażona jest w liczydło w zakresie 20-tu. 3. Stelaż wykonany z profilu kwadratowego malowanego proszkowo na cztery kolory: - czerwony, zielony, żółty, niebieski. 4. Podstawa jezdna na kółkach z hamulcem. 5. Możliwość obrotu tablicy w poziomie. 6. Regulacja wysokości. 7. W komplecie półka na kredę, markery, pinezki. 8. Krążki wykonane w całości z tworzywa sztucznego w czterech kolorach.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu