Wyposażenie dla szkół i przedszkoli

Tablice informacyjne

Tablice informacyne sprawdzają się doskonale w miejscach gdzie wymagana jest przestrzeń do komunikacji nauczycieli z uczniami. Przydaje się równiez w każdym pokoju nauczycielskim.

Najnowsze tablice informacyjne

Tablica informacyjna

1. Tablica informacyjna z powierzchnią korkową lub welurową. 2. Listwy boczne wykonane z profilu aluminiowego, (możliwość wykonania z profilu malowanego proszkowo na kolor: czerwony, zielony, żółty, niebieski). 3. Mocowanie plansz, kartek, rysunków, itp. za pomocą pinesek. 4. Mocowanie do ściany w dwóch lub czterech punktach. 5. Możliwość wykonania tablic o dowolnym wymiarze (np. 250x1200mm) na zamówienie). 6. Dostępna szeroka gama kolorów tkaniny. 7. W komplecie elementy mocujące.

Tablica informacyjna drewno

1. Tablica informacyjna z powierzchnią korkową lub welurową. 2. Listwy boczne wykonane z kształtownika drewnianego, (”DC” - gładkiego lub “DG” - frezowanego). 3. Tablice w listwie “DC” dostępne są w wymiarach od 300x300mm do 900x900mm. 4. Tablice w listwie “DG” dostępne są w dowolnym wymiarze (np. 2500x1200mm) na zamówienie. 5. Mocowanie plansz, kartek, rysunków, itp. za pomocą pinesek. 6. Mocowanie do ściany w dwóch lub czterech punktach. 7. Dostępna szeroka gama kolorów tkaniny. 8. W komplecie elementy mocujące.

Tablice informacyjna składana (parawan).

1. Stelaż wykonany z profilu kwadratowego malowanego proszkowo na cztery kolory - czerwony, zielony, żółty, niebieski. 2. Powierzchnia tablicy wykonana z korka, blachy, weluru. 3. Listwy boczne wykonane z profilu aluminiowego. 4. Podstawa jezdna na kółkach z hamulcem. 5. Możliwość wykonania parawanu z drewna lub elementów chromowanych.

Co oferujemy?

Najbardziej praktyczne i przydatne elementy wyposażenia dla szkół i przedszkoli

Meble szkolne i przedszkolne

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Pomoce dydaktyczne

Praktyczne pomoce edukacyjne.

Place zabaw

Piękne place zabaw dla placówek oświatowych i nie tylko.

Zabawki

Zabawki dla dzieci o walorze edukacyjnym.

Atrakcyjne, dla dzieci, wysoka jakość

Nadal nie wiesz na co się zdecydować?
uwaga
Close Menu